-

rotmeister : Wspomnicie moje słowa

Klinika Języka, książki, recenzje, sprzedaż czyli lubimy czytać pl.

Apel zainicjowany jakiś czas temu przez Pana Tadeusza Góreckiego z Księgarni i Antykwariatu Tradovium.

http://www.tradovium.pl/antykwariat/

Zachęcamy wszystkich do włączenia się do promocji książek Coryllusa i jego wydawnictwa w internecie. Większość jego książek już dodaliśmy do kilku portali. Teraz przyszedł czas na zamieszczanie tam swoich recenzji, komentarzy, ocen itp.

Opisy niektórych książek wymagają dodania okładek, opisów, słów kluczowych, tagów itp., ale najważniejsze są recenzje i komentarze – a przynajmniej oceny. Pracy jest dość sporo i dla każdego wystarczy.

Z tymi książkami trzeba trafiać w świat. Kilka słów na podanych niżej stronach lub na fejsie nie zaszkodzi nikomu a może pomóc. Wydawnictwo żyje ze sprzedaży książek. Rejestracja na tych stronach nie kosztuje ani grosza. Kliknięcie w gwiadkę (najlepiej kilka) tak samo.

 

http://lubimyczytac.pl/wydawnictwo/4667/klinika-jezyka/ksiazki?widok=lista&kolejnosc=alfabetycznie

https://nakanapie.pl/gabriel-maciejewski-autor,252256

https://www.biblionetka.pl/author.aspx?id=78606

http://www.bookhunter.pl/autor/17139/gabriel-maciejewski

https://www.goodreads.com/author/show/9819233.Gabriel_Maciejewski?from_search=true

 

PS. Na portalu lubimyczytac.pl nie trzeba nawet nic pisać. Wystarczy kliknąć w odpowiednią liczbę gwiazdek. Tylko kliknąć. Samo się nie zrobi;) Lubimyczytać jest wiodącym portalem dotyczącym recenzowania i opiniowania książek. W bazie lubimyczytac.pl znajduje się 26 książek Coryllusa plus te które są ściągane z rynku. 126 osób deklaruje tam, że przeczytało książki Coryllusa. 380 chce przeczytać książki tego autora.tagi: coryllus  klinika języka  recenzje  lubimy czytać 

rotmeister
8 listopada 2018 22:25
4     1535    7 zaloguj sie by polubić
komentarze:
parasolnikov @rotmeister
8 listopada 2018 23:01

Najgorsze jest to, że kiedyś obiecałem, że się zarejestruje i coś tam kliknę :(

zaloguj się by móc komentować

rotmeister @parasolnikov 8 listopada 2018 23:01
8 listopada 2018 23:03

Nigdy nie jest za późno;)

zaloguj się by móc komentować

AdalbertXX @rotmeister
10 listopada 2018 23:24

To ja  dołożę swoje  trzy grosze w temacie. Nieraz  Pan Gabriel Maciejewski mówił o konieczności gromadzenia bibliotek w naszych domach . To święta  racja  . Internet nie zapewni nam przetrwania żadnych treści . Nie dość ,że można skazać na zapomnienie publikacje i blokować ich wydawanie to jeszcze można uprawiać ich cichą adorację z powodów czysto egoistycznych . 

 

Chciałbym jednak nawiązać jedynie do tematu nieco innym zjawiskiem .Otóż zniknęły z internetu publikacje  Lidii Węgrzynowicz a właściwie z serwisu YOu tube  .Powinna być dość rozpoznawalna  ,bo jeszcze niektóre  jej wypowiedzi na  serwise się pojawiają .Taki filmik "Psychologia a duchowość ,między nauką i wiarą " Myślałem ,że ocaleją chociaż jej książki ale  i to gdzieś znika . Jej  pozycja wydana w 2013 "Mistyka  kobieca " Poprostu gdzieś wsiąknęła . Nie ma jej nawet  na  lubimy czytać a na Allegro jak kamień w wodę . Na You tubie  było sporo o samej mistyce ale skoro jej konto zniknęło to mamy liptona  ,czyli nic . Oczywiście  zasłużyła się takimi wypowiedziami jak niemożność łączenia  i utożsamiania doświadczeń mistycznych wschodu i zachodu . Film "Kulturowy kontekst doświadczenia mistycznego " zniknął wraz z całym kontem .Można tam było znaleźć ciekawe mini wykłady półgodzinne o mistyce Św.Jana od Krzyża , mistyce  oblubieńczej czyli właśnie  kobiecej i np .o symbolice  biblijne a także tematykę psychologiczną . 
Nie znajdziemy jej na Lubimyczytać , nakanapie.pl , Biblionetka.pl , Bookhunter.pl ,ani na  goodreads . Oczywiście  zasłużyła  się komuś swoimi wypowiedziami na temat psychologii a właściwie  jej modnych kierunków gdzie jest na  topie  sporo szarlatanów . Pewnie  ten kulturowy kontekst doświadczenia  mistycznego też swoje zrobił bowiem często się pojawią próby utożsamiania tego typu doświadczeń w praktykach duchowych i to związanych z medytacją w stylu dalekowschodnim . 
Wychodzi na  to ,że skoro nie udało się złowić tej wartościowej pozycji albo nie ściągnęło się filmów to trzeba  liczyć na  speców od szukania w chmurze ,czyli gdzieś w zagubinowie . 
Ten przykład przysługiwania się autorom książek niech będzie  dla  nas przestrogą . 

zaloguj się by móc komentować

Tytus @rotmeister
12 listopada 2018 09:06

I jeszcze plusowanie opinii znajomych ze SN na lubimy czytać, o tym nie zapominajmy. Ludzie niestety wierzą w demokrację.

 

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować